headerphoto
Strona główna

Lampy przemysłowe

Ostatnio szef zaczął kupować ciągle jakieś nowe sprzęty do fabryki.

Byłam zaskoczona, bo zwykle oszczędzał jak szalony. Może akurat wygrał na jakiejś loterii albo coś w tym rodzaju? 
Innej możliwości nie widziałam na to dlaczego miałby kupić nam nowe lampy przemysłowe. Były wielkie i dawały jasne, ale za to ciepłe światło. Miały niby imitować światło dzienne, co podobno motywuje do pracy. Sama nie wiem czy to prawda, ale faktycznie nowe lampy przemysłowe były nam potrzebne już od dłuższego czasu. 
Z resztą nie da się ukryć, że oświetlenie w przemyśle jest bardzo ważne. Od niego zależy to jak dobrze pracujemy, bo bez niego byśmy nic nie widzieli. Z resztą cała masa pracowników w firmie cierpi na kurzą ślepotę, więc te lampy przemysłowe są dla nich szczególnie ważne. 
Chodzi o to, że im jaśniej jest, tym lepiej oni widzą i tym samym, tym lepiej im się pracuje. Szef chodzi i opowiada, że to właśnie dla tych osób postanowił zainwestować w oświetlenie w przemyśle, ale jakoś mi się nie chce w to wierzyć. Ciekawe informacje na temat oświetlenia w przemyśle można znaleźc tutaj.
Chodzi mi o to, że jakby faktycznie miał to kupić dla nich, to kupiłby już dużo wcześniej. Pracuję w tej fabryce już od dwunastu lat i szef jakoś nigdy nie martwił się o wzrok pracowników. 
Jakoś nie spieszyło mu się nigdy, żeby kupić lampy przemysłowe, chociaż te stare już dawno się popsuły i ciągle się wyłączały. Zupełnie nie rozumiem skąd taka nagła zmiana w jego postawie. Nie ma to dla mnie zupełnie sensu. Czemu nagle miałby zainwestować tyle pieniędzy w oświetlenie w przemyśle? O co chodzi?

Zobacz to na zdjęciach:

lampy przemysłowe

oświetlenie w przemyśle


Brak komentarzy!